O MAIKO SUSHI

Maiko Sushi to japońska precyzja i

jakość składników

Image

Maiko, czyli uczennica, której marzeniem jest zostanie Gejszą, artystką bez wad… W Maiko Sushi również dążymy do doskonałości, perfekcyjne stosując się do zasad tworzenia idealnego sushi i innych potraw kuchni japońskiej. Dlaczego jesteśmy numerem jeden? Dowiedz się o nas nieco więcej.

W Maiko Sushi stosujemy świeże, jakościowe składniki

Dlatego jedząc w naszym lokalu możesz poczuć się jak w Japonii i poznać smak pysznych, świeżych ryb oraz owoców morza. Morskie rośliny, azjatyckie dodatki i wyraziste sosy – wszystko to składa się na niesamowitą kompozycję. Stawiamy na prawdziwą kuchnię japońską, ponieważ nic nie zastąpi tego kunsztu i tych smaków. Nie bez powodu Japończycy wciąż delektują się potrawami, które powstały tysiące lat temu. W naszym menu znajdziesz:

maki, futomaki, uramaki, california roll, gunkany czy nigiri i wiele innych, w różnych konfiguracjach!

Wiemy, że preferencje mogą być różne.

Dlatego oferujemy zarówno sushi z dodatkami surowymi, jak też grillowanymi. Koneserów z pewnością zainteresuje maki na ciepło lub gunkany z kawiorem!


Oprócz sushi proponujemy także pozostałe dania kuchni japońskiej, takie jak aromatyczne zupy, sałatki, desery czy krewetki w tempurze. Zachwycają nas japońskie zupy, które są niezwykle smaczne, a zarazem maksymalnie sycące. Do krewetek w tempurze nie trzeba chyba przekonywać żadnego miłośnika kuchni azjatyckiej! Zaś ukoronowaniem posiłku są desery, a więc prawdziwa uczta dla zmysłów. W Maiko Sushi znajdziesz wyłącznie japońskie desery, takie jak ryżowe kluski mochi czy aromatyczny ananas w tempurze. Kochamy tradycje krajów azjatyckich, dlatego w naszym menu nie mogło zabraknąć również pierożków. To prawdziwa gratka dla miłośników wyrazistego smaku kaczki, delikatnych krewetek czy aromatycznego kurczaka.


Dobrą kuchnię japońską tworzą wyłącznie ci, którzy ją kochają.

W Maiko Sushi możesz liczyć na wszystko to, co najlepsze. Obecnie działamy przy ulicy Zakładowej 20F/1U, we Wrocławiu. Zachęcamy do odwiedzin! Ostrzegamy jednak

gdy spróbujesz raz, z pewnością będziesz tu często wracać

Image

Skorzystaj z zamówień i wybierz to, na co masz ochotę